Kategorie

Wkłady atramentowe HP TIJ 1.0

Producent: HP
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Cena netto: 44,15 zł 54,30 zł


Oferty specjalne Czerwony
Czarny
Opis produktu Gama oryginalnych termicznych atramentowych wkładów drukujących HP jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym do wielu zastosowań. Każdy wymienny wkład drukujący ma głowicę drukującą z niezależnym zbiornikiem atramentu, dzięki czemu wymiana jest szybka i łatwa.
18 ml
Kolor(y) wkładów drukujących Czarny
Niebieski
Czerwony
Pojemność 3 ml
Czerwony podstawowy wkład atramentowy HP zapewnia szybki druk i krótki czas wysychania oraz zbiornik na atrament o dużej pojemności. Doskonały do druku potwierdzeń transakcji i aplikacji zdalnych, z atramentem przystosowanym do różnych rodzajów papieru.
Czarny podstawowy wkład atramentowy HP zapewnia szybki druk i krótki czas wysychania oraz zbiornik na atrament o dużej pojemności. Doskonały do druku potwierdzeń transakcji i aplikacji zdalnych, z atramentem przystosowanym do różnych rodzajów papieru.

Numer wyboru

Wydajność (w czerni, format A4) 750 000 (przybliżona liczba znaków)
Wydajność (w kolorze, format A4) 750 000 (przybliżona liczba znaków)
Zgodność sprzętu Drukarki HP Thinkjet, HP Quietjet, HP Paintjet i HP Deskjet
Wymiary (szer. x głęb. x wys.) 38 x 70 x 114 mm
Waga produktu (netto) 11,5 g
0,09 kgOryginalne firmowe tusze HP, mające nowatorską formułę, papiery HP a także software maszyn HP zostały stworzone jako zintegrowany system biurowy. Ich wydajność jest maksymalna, kiedy są wykorzystywane razem, zapewniając stale niezwykłą jakość każdego dokumentu.