Kategorie

Trójkolorowy wkład atramentowy HP 23 (C1823D)

Producent: HP
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Cena netto: 151,59 zł 186,46 zł

Trójkolorowe wkłady atramentowe HP nr 23 cechują się rewelacyjną wydajnością i umożliwiają sprawne i łatwe uzyskanie dobrej jakości tekstu i grafiki w kolorze oraz fotograficznej jakości obrazów.


Najważniejsze cechy

Kolor(y) wkładów drukujących Błękitny, żółty, purpurowy
Pojemność 30 ml
Numer wyboru 23
Opis produktu Trójkolorowe wkłady drukujące HP nr 23 charakteryzują się znakomitą wydajnością i umożliwiają szybkie i łatwe uzyskanie wysokiej jakości tekstu i grafiki w kolorze oraz fotograficznej jakości obrazów.

Pozostałe dane

Objętość kropli atramentu 10 pl
Główne punkty przy sprzedaży Doskonała jakość druku na każdym nośniku — nawet na zwykłym papierze do codziennego użytku. Zgodny z całą gamą nośników HP. Idealnie zaspokaja zróżnicowane potrzeby użytkowników drukarek. Przeznaczony do współpracy z drukarkami klasy podstawowej HP Deskjet serii 800.
Główne punkty przy sprzedaży Idealne rozwiązanie do druku realistycznych fotografii o żywych kolorach. Odpowiednie do materiałów o atrakcyjnej szacie graficznej — raportów, biuletynów, szkiców projektów graficznych itp. Świetne rozwiązanie do realizacji projektów wymagających kreatywności, a także dla uczniów i studentów.
Główne punkty przy sprzedaży Wszechstronność — wspaniałe rezultaty na każdym, nawet zwykłym papierze. Opracowany z myślą o optymalnej współpracy z papierami HP i drukarkami HP. Zgodny z pełną gamą nośników HP, od papierów fotograficznych po folie.
Wymiary (szer. x głęb. x wys.) 118 x 41 x 157 mm
Waga produktu (netto) Od 0,128 do 0,144 kg