Niszczarka nośników danych HSM MultiShred

Producent: HSM
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Cena netto: 369,00 zł 453,87 zł

Osobiste biurkowe urządzenie o niezwykle niewielkich rozmiarach do niszczenia małych ilości nośników CD, DVD, dyskietek, kart bankomatowych oraz papieru. To urządzenie zapewni bezpieczeństwo danych w twoim zakładzie. Utwardzane indukcyjnie noże tnące z litej stali gniotą również elementy zszywające i spinacze biurowe, jednocześnie gwarantując wieloletnią eksploatację niszczarki.

Bezusterkowy silnik jest odpowiedni do ciągłej pracy przez długi czas, zapewnia również rewelacyjną produktywność. Cichą pracę urządzenia osiągnięto dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu działania wszystkich części mechanizmu niszczącego i napędu oraz dzięki zamkniętej przekładni. Zamontowany przełącznik start/stop samoczynnie włącza urządzenie i wyłącza je po zaprzestaniu podawania arkuszy.

Spore bezpieczeństwo pracy gwarantuje podnoszona klapka zabezpieczająca, która eliminuje ryzyko przypadkowego wciągnięcia do mechanizmu niszczarki. Poziom napełnienia zbiornika można bezproblemowo zweryfikować przez otwór inspekcyjny i opróżnić go w odpowiednim czasie. Pojemnik daje się szybko wyjąć i opróżnić. Gdy urządzenie znajduje się w trybie czuwania, wcale nie zużywa prądu, za co odpowiada system zarządzania energią ZES. Części najwyższej jakości oraz marka „Made in Germany” dają bezpieczeństwo i bezusterkowe użytkowanie przez długi okres czasu.

- niszczarka nośników danych i papieru
- szerokość wejścia: 130 mm, 
- poziom zabezpieczenia: 3
- sposób cięcia: ścinki 4x35 mm
- kosz o poj. 3,5 l.
- niszczy płyty CD, dyskietki, karty kredytowe i do 8 kartek złożonego papieru
- waga 5,3 kg
- moc silnika 56 W