Niszczarka HSM 102.2

Producent: HSM
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Cena netto: 1 130,00 zł 1 389,90 zł

To urządzenie zapewni bezpieczeństwo danych w miejscu pracy. Utwardzane indukcyjnie wałki tnące z trwałego tworzywa niszczą również zszywki i spinacze biurowe, równocześnie gwarantując długoletnią eksploatację urządzenia. Bezusterkowy silnik jest odpowiedni do ciągłej pracy przez długi czas, zapewnia również ogromną produktywność. Bezgłośną pracę urządzenia uzyskano dzięki optymalnemu dopasowaniu działania wszystkich części mechanizmu tnącego i napędu oraz dzięki zamkniętej przekładni.

Użyty przełącznik start/stop samoczynnie włącza opisywane niszczarki i wyłącza je po zaprzestaniu podawania kartek. Duże bezpieczeństwo użytkowania zapewnia podnoszona klapka zabezpieczająca, która eliminuje ryzyko omyłkowego wciągnięcia do mechanizmu niszczarki. Stan napełnienia kosza można prosto sprawdzić przez otwór inspekcyjny i opróżnić go we właściwym czasie.

Zbiornik można łatwo wyjąć i opróżnić. Gdy urządzenie znajduje się w trybie stand-by, w ogóle nie pobiera prądu, za co odpowiada system zarządzania energią ZES. Części świetnej jakości oraz marka „Made in Germany” dają bezpieczeństwo i niezawodne użytkowanie przez wiele lat.

- szerokość wejścia: 225 mm, 
- maks. liczba kartek ciętych jednoraz.: 7, (70g/m2)
- poziom zabezpieczenia: 3
- sposób cięcia: ścinki 4x25 mm
- kosz o poj. 25 l.
- tnie papier, 
- zerowy pobór prądu w stanie czuwania
- wyjmowany pojemnik na ścinki
- podgląd stopnia przepełnienia kosza przez półprzezroczyste okienko
- waga 6,8 kg

Gwarancja: 2 lata na urządzenie, 30 lat na noże tnące