Niszczarka Auto + 80X

Producent: REXEL
Dostępność:  (0 szt.)
szt.
Cena netto: 744,72 zł 916,01 zł
  • Poziom bezp. DIN: 3 (ścinki 4x45 mm)
  • Tnie max.: 80 kartek (automatycznie), 6 kartek (podawanych ręcznie)
  • Pojemność kosza: 20 litrów (120 kartek)
  • Auto Start/Stop
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • Automatyczne wyłączenie przy zdjętej głowicy
  • Funkcja cofania papieru
  • Cięcie: papier, karty kredytowe, zszywki, spinacze
  • Gwarancja 2 lata / 5 na głowicę tnącą
  • Waga: 10.4 kg

Niszczarka Rexel Auto+ 80X to bardzo dobra domowa niszczarka dokumentów z automatycznym podajnikiem skonstruowana tak, aby ułatwić niszczenie dokumentów. Dzięki pionierskiej technologii automatycznego cięcia Rexel nie trzeba już wyjmować zszywek i spinaczy przed zniszczeniem dokumentu. To proste, załaduj do 80 kartek papieru w formacie A4 za jednym razem i pozwól niszczarce Auto+ 80X na wykonanie zadania; może ona w trybie ciągłym niszczyć do 80 kartek przez 8 minut, dzięki czemu zaoszczędzisz cenny czas i przystąpisz do kontynuowania pracy. Masz mało arkuszy do zniszczenia? Wykorzystąj szczelinę manualnego podawania, która przyjmuje do 6 kartek na raz a także może niszczyć karty kredytowe.

Auto+ 90X to urządzenie o średnich standardach bezpieczeństwa (DIN S3), która niszczy papier na niemożliwe do odczytania ścinki konfetti (4 x 45 mm) dzięki czemu jest idealna do pozbywania się dokumentów zawierających ważne dane. To urządzenie wyposażone jest w wyciągany 20-litrowy kosz z okienkiem, w którym zmieści się 100 kartek pociętego papieru, co oznacza, że rzadziej bdzie trzeba go opróżniać. 
Auto+ 80X to bardzo cichym narzędziem (mniej niż 60DBA) z nowoczesnej generacji z wyświetlaczem LCD, który informuje pracownika o włączeniu urządzenia lub o konieczności ostygnięcia.

Zadbaj o bezpieczeństwo poufych danych i zabezpiecz ważne informacje przed niepowołanymi osobami, niszcząc wszelkie dokumenty domowe lub firmowe, które mogłyby narazić Ciebie lub zakład w którym pracujesz. Niszczarka Auto+ 80X została wymyślona do automatycznego niszczenia dokumentów bez potrzeby nieustannego ładowania papieru. W przeciwieństwie do innych urządzeń z automatycznym podajnikiem nie wymaga się wyciągania zszywek i spinaczy, oszczędzając czas, który z powodzeniem można zagospodarować na inne ważne zadania. Gwarantujemy, że niszczarka Auto+ 80X to narzędzie przydatne w każdym biurze domowym, które wymaga bezpiecznego niszczenia małej ilości dokumentów.
Niszczarka Auto+ 80X o wadze 10.4 kg oraz o wymiarach 395(Wys.) x 295(Szer.) x 430(Gł.) mm wyposażona jest w kółka, aby ułatwić jej przemieszczanie.