Niszczarka Auto + 60X

Producent: REXEL
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Cena netto: 563,82 zł 693,50 zł

  • Tnie max.: 60 kartek (automatycznie), 5 kartek (podawanych ręcznie)
  • Pojemność kosza: 15 litrów (100 kartek)
  • Auto Start/Stop
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • Automatyczne wyłączenie przy zdjętej głowicy
  • Funkcja cofania papieru
  • Cięcie: papier, karty kredytowe, zszywki, spinacze
  • Gwarancja 2 lata / 5 na głowicę tnącą
  • Waga: 8 kg

Urządzenie Rexel Auto+ 60X to niesamowicie wydajna domowa niszczarka dokumentów z automatycznym podajnikiem skonstruowanym tak, aby ułatwić czynności niszczenia dokumentów. Dzięki innowacyjnej technologii automatycznego cięcia Rexel nie ma potrzeby usuwania zszywek i spinaczy przed procesem niszczenia dokumentu. Nic łatwiejszego! zaaplikuj do 60 kartek papieru w formacie A4 za jednym razem i daj maszynie chwilkę na wykonanie pracy; może ona w trybie ciągłym niszczyć do 60 kartek przez 6 do 8 minut, oszczędzając Twój cenny czas i pozwalając na kontynujację ważnych zadań w pracy. Jeśli masz jedynie trochę arkuszy do zniszczenia, użyj szczeliny ręcznego aplikowania, która przyjmuje do 5 kartek jednorazowo.Może także niszczyć karty bankomatowe.
Auto+ 60X to niszczarka o średnich standardach bezpieczeństwa (DIN S3), która tnie papier na niemożliwe do odczytania ścinki konfetti (4 x 45 mm) dzięki czemu jest doskonała do niszczenia dokumentów zawierających poufne dane. Ta niszczarka wyposażona jest w wyjmowany 15-litrowy kosz z okienkiem, który mieści do 100 arkuszy pociętego papieru, co oznacza, że rzadziej wymaga opróżniania.
Auto+ 60X to niezmiernie ciche narzędzie (mniej niż 60DBA) z nowoczesnej generacji z panelem ciekłokrystalicznym, który pokazuje właścicielowi informację o włączeniu niszczarki lub o potrzebie ostygnięcia.
Obowiązkowo chroń newralgiczne i ważne informacje przed dostępem osób trzecich, niszcząc rozmaite dokumenty domowe lub biznesowe, które mogłyby narazić Ciebie lub zakład w któym pracujesz. Niszczarka Auto+ 60X została stworzona do automatycznego likwidowania dokumentów bez potrzeby nieustannego ładowania papieru. W przeciwieństwie do innych sprzętów z tej półki cenowej z automatycznym podajnikiem nie potrzebuje usuwania zszywek i spinaczy, oszczędzając czas, który można przeznaczyć na inne czynności. Możesz być pewny, że niszczarka Auto+ 60X to sprzęt potrzebny  w twoim biurze firmowym, które wymaga profesjonalnego niszczenia stosunkowo małej ilości dokumentów.
Niszczarka Auto+ 60X o wadze 8,7 kg oraz o wymiarach 350(Wys.) x 295(Szer.) x 430(Gł.) mm wyposażona jest w kółka, aby ułatwić jej przemieszczanie.