Niszczarka Auto + 500

Producent: REXEL
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Cena netto: 4 758,54 zł 5 853,00 zł
  • Każdodniowe ślęczenie przed niszczarką i wkładanie ogromnych ilości papieru to marnotrawienie czasu. Niszczenie to także oczyszczanie dokumentów ze zszywek i wyjmowanie spinaczy przed całym procesem. Urządzenie Rexel Auto+ 500X to automatyczna niszczarka o ogromnej wydajności, skonstruowana w celu przyśpieszenia niszczenia dokumentów w średnich grupach roboczych. Dzięki innowacyjnej technice automatycznego cięcia Rexel (Auto Feed - Automatyczne podawanie), nie ma konieczności usuwania zszywek i spinaczy przed procesem niszczenia dokumentu. To łatwe, umieść do 500 kartek papieru w formacie A4 i daj możliwość niszczarce Auto+ 500X wykonania zadania; jest ona zdolna w trybie ciągłym niszczyć do 500 kartek przez 22 do 25 minut, oszczędzając cenny czas i pozwalając na kontynuowanie ważnych zadań. Jeżeli masz zaledwie parę arkuszy do zniszczenia, użyj szczeliny manualnego podawania, która pozwala na zaaplikowanie do 10 arkuszy jednocześnie i może niszczyć karty plastikowe. Szczelina jest wyposażona w technologię zapobiegania zacięciom Jam Free.

    

   Indywidualna szczelina przeznaczona do niszczenia krążków CD oraz DVD, niszczarka posiada też osobny kosz na zniszczone nośniki cyfrowe. Papierowe torby na odpadki idealnie pasujące do łatwo wysuwanego zbiornika pozwalają na recykling odpadków.

   Technologia samoczynnego smarowania pozwala zachować wydajność niszczarki stale na najwyższym poziomie. Trzeba jedynie napełnić zbiornik olejem do urządzeń Rexel (kod produktu 1760049), a głowica tnąca będzie samoczynnie smarowana.

    

   Auto+ 500X to sprzęt o średnich standardach bezpieczeństwa (DIN S3), który tnie zaaplikowane arkusze na niemożliwe do zrekonstruowania ścinki konfetti (4 x 40 mm), dzięki czemu jest doskonały do niszczenia dokumentów zawierających tajne informacje. Ta niszczarka zaopatrzona jest w wyciągany 80-litrowy pojemnik z okienkiem, który może pomieścić do 850 arkuszy zniszczonego papieru, co w praktyce oznacza, że rzadziej potrzebuje opróżniania. Auto+ 500X to małe ciche urządzenie (mniej niż 60DBA) z najnowocześniejszej rodziny z panelem ciekłokrystalicznym, który informuje użytkownika o otwartych drzwiczkach, przepełnionym koszu, cofaniu, przeciążeniu/zacięciu. Samoczynne usypianie po 2 minutach bezczynności pozwala oszczędzać prąd elektryczny. Automatycznie oczyszczająca się głowica tnąca zapobiega zacinaniu się arkuszy i jest zaopatrzona w technologię samoczynnego cofania papieru.

    

   Zabezpiecz istotne i ważne dane przed niepowołanym dostępem, likwidując wszelkie dokumenty, które są w stanie zaszkodzić  Twojemu zakładowi pracy w przypadku kradzieży danych. Niszczarka Auto+ 500X została wymyślona do samoczynnego niszczenia dokumentów bez potrzeby każdorazowego ładowania papieru. Inaczej niż większość niszczarek z samoczynnym podajnikiem nie wymaga się wyjmowania zszywek i spinaczy, oszczędzając czas, który można zarezerwować na inne czynności służbowe. Możesz być przekonany, że to urządzenie jest niezbędne w każdym przedsiębiorstwie, które wymaga racjonalnego niszczenia dokumentów na średnim poziomie bezpieczeństwa.

    

   Niszczarkę Auto+ 500X o wadze 40,8 kg oraz o wymiarach 817(Wys.) x 570(Szer.) x 528(Gł.) mm można w prosty sposób przemieszczać dzięki 4 kółkom w podstawie. Dwuletni okres gwarancji oraz rozszerzona 20-letnia gwarancja na ostrza tnące daje pewność bezproblemowej pracy przez wiele lat.

   

 • Poziom bezp. DIN: 3 (ścinki 4x40 mm)
 • Tnie max.: 500 kartek (automatycznie), 10 kartek (podawanych ręcznie)
 • Pojemność kosza: 80 litrów (850 kartek)
 • Auto Start/Stop
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Automatyczne wyłączenie przy zdjętej głowicy
 • Funkcja cofania papieru
 • Cięcie: papier, karty kredytowe, zszywki, spinacze, płyty CD
 • Gwarancja 2 lata / 5 na głowicę tnącą
 • wymiary: wysokość 817, szerokość 570, głębokość 528
 • Waga: 36.5 kg