Kategorie

BROTHER

BROTHER
Grupa Brother powstała w 1908 roku w Japonii. Ponad 100-letnia tradycja daje sprawia, że firma jest liderem wśród producentów drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Obecnie Grupa Brother posiada 17 zakładów produkcyjnych oraz 52 biura sprzedaży w 44 krajach. Firma Brother zatrudnia ponad 31 tysięcy ludzi. Korporacja nieustannie rozwija swoją aktywność na rynku urządzeń biurowych. Podstawą sukcesu firmy Brother są przede wszystkim wysokiej jakości urządzenia drukujące i usługi, a także bogata oferta skierowana do różnych grup klientów. Niezwykle ważna jest także korzystna relacja wartości do ceny, a także dobrze zorganizowana sieć sprzedaży i serwisów.
 
Grupa Brother skupia się przede wszystkim na spełnieniu potrzeb swoich klientów, które stanowią priorytet funkcjonowania operacyjnego Firmy. Brother jest zarządzana w oparciu o międzynarodowe standardy w zakresie infrastruktury, rozwoju i kadry kierowniczej, co jest najelpszą drogą do osiągania dobrych wyników. Grupa Brother jest zaangażowana w działalność charytatywną. Firma uczestniczy między innymi w projekcie Charity for Life, a także współpracuje z organizacją United Way. Firma prowadzi także przedsięwzięcia na rzecz ochrony środowiska. Działalność ta została uhonorowana prestiżowymi certyfikatami, do których należą „Energy Star”, „der Blaue Engel” i „Eco Mark”. W Polsce firma istnieje od 2005 roku. Początkowo stanowiła przedstawicielstwo Brother International Austria GmbH Sp. z o. o., natomiast z dniem 1 września 2008 roku,
filia została przekształcona w Brother Polska Sp. z o.o.
 
Cieszymy się zaufaniem klientów jako wytwórca:
 
Urządzeń laserowych
Dostarczamy wysokowydajne drukarki laserowe oraz urządzenia wielofunkcyjne, przeznaczone przede-wszystkim do biur. Spełniając oczekiwania konsumentów, dostarczamy produkty z wysoką szybkością pracy i dużą ilością wydruków. Nasze urządzenia charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, co umożliwia pracę nawet w małych lokalach biurowych.
 
Urządzeń atramentowych
Kompaktowe drukarki atramentowe są powszechnie stosowane zarówno w biurach, jak i w gospodarstwach domowych. Firma Brother jest światowym pionierem innowacyjnych, kompaktowych urządzeń wielofunkcyjnych, umożliwiających wydruk w formacie A3.
 
Systemów etykietowania
Przyjazne dla użytkownika systemy etykietowania są stosowane zarówno w biurach jak i gospodarstwach domowych. Dostarczamy wysokiej jakości, unikalne drukarki stacjonarne oraz mobilne. Pierwsze z nich służą do drukowania kodów kreskowych, adresowania korespondencji, oznaczania żywności lub skrzynek rozdzielczych. Drukarki przenośne, są natomiast powszechnie stosowane przez pracowników terenowych.
 
Faksów (termotransferowych i laserowych)
Brother oferuje także faksy – laserowe i termotransferowe. Bogate wyposażenie, duża pamięć i kompaktowe wymiary, to tylko część zalet faksów Brother. Z pewnością usprawnią one pracę każdego biura. Produkty firmy Brother w Polsce otrzymały wiele odznaczeń. Redakcja „Benchmark" wyróżniła tytułem Dobry Produkt atramentowe urządzenie wielofunkcyjne MFC-J6510DW oraz drukarkę etykiet QL580N. Natomiast magazyn „PC World” przyznał w testach pierwsze miejsce dla urządzenia MFC-9320CW.

Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna
1 2 z 2
Następna strona Ostatnia strona
1 2 z 2
Następna strona Ostatnia strona