Kserokopiarka Nashuatec MP4002

Producent: NASHUATEC
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
We współczesnym miejscu pracy oczekujesz więcej od pracowników i od technologii. Dzięki poszerzeniu oferty o kopiarki MP 4002AD/MP 4002SP/MP 5002AD/MP 5002SP, firma Ricoh oferuje Ci wszystko to czego oczekujesz w firmie. Kopiarki te poprawią przepływy Twoich dokumentów dzięki sprawnemu drukowaniu w trybie monochromatycznym, kopiowaniu, opcji faksu i barwnym skanowaniu (MP 4002SP/MP 5002SP). Kolejną rzeczą jaką otrzymasz to dostosowane innowacje potrzebne do osiągnięcia celów i wymagań obsługującego.
 
 
Łatwy do konfiguracji panel operatorski wyświetla osobisty ekran główny z Twoimi własnymi preferencjami i ustawieniami. Przycisk "ekran" pozwala powrócić do ekranu głównego, byś miał szybki dostęp do potrzebnych opcji. Zintegrowane gniazda SD / USB zapewniają pracę bezpośrednio z zewnętrznego źródła. Dodatkowo, odchylany panel zapewnia ergonomię pracy.
 
 
Ustawienie limitów na grupę użytkowników zapewnia kontrolę kosztów eksploatacji kopiarki. Łączenie wzorowej wydajności dla zrównoważonego rozwoju, kontroler posiada również wskaźnik przyjazny dla przyrody, który pokazuje historię ustawień papieru dla bardziej produktywnego użytku. Gniazda USB / SD pozwalają na łatwe drukowanie plików PDF, JPEG oraz TIFF.
 
 
Zarządzanie bezpieczeństwem Twoich informacji, funkcja Copy Control zapobiega nieautoryzowanemu kopiowaniu dokumentów. Rozszerzone szyfrowanie (AES256bi, SHA2) dla skanowania i zabezpieczenie dysku twardego, dodatkowo pomagają chronić Twoje dokumenty. Bezpieczne skanowanie do poczty internetowej za pomocą SMT z szyfrowanym SSL to kolejna gwarancję bezpiecznego kopiarki.
 
 
Elementy obudowy występują w dwóch kolorach sprawiając, że korzystanie z kopiarki jest jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Barwą ciemnoszarą zaznaczone są te części kopiarki, z których korzysta się najczęściej. Nowa kompaktowa konstrukcja sześcianu zapewnia elastyczność dla wszystkich pomieszczeń biurowych. Atrakcyjne i łatwe w obsłudze menu wyświetlane na dużym, dotykowym ekranie ciekłokrystalicznym.
 
 
 
Przesyłaj i archiwizuj dokumenty o wysokiej jakości ze skanowaniem w kolorze (MP 4002SP/MP 5002SP) na adres e-mail, do folderów i USB. Zdalny faks pozwala wielu użytkownikom na wysyłanie i odbieranie faksów w jednej sieci. Usuwa to koszty utrzymania wielu linii faksu.
 
 
Generuje atrakcyjne obrazy przy użyciu pełnego zakresu obróbki końcowej. Dostępne są 1.000-arkuszowe i 3.000-arkuszowe finiszery zszywające jak również 2.000-arkuszowy finiszery broszurujący. Dodaj do tego dziurkacz do robienia 2 -, 3 - lub 4-dziurkowanych dokumentów,
które są gotowe do włożenia do segregatorów. Nie będziesz korzystał z firm zewnętrznych do Twoich newralgicznych dokumentów.
 
Mobilni pracownicy korzystają z opcji modułu przeglądarki internetowej, który ułatwia drukowanie rozkładów jazdy, biletów i instrukcji od razu z Internetu. Harmonogram opcji drukowania pozwala na zaplanowanie godziny rozpoczęcia drukowania ciężkich dokumentów o konkretnej godzinie, łagodząc tym samym obciążenie kopiarki w godzinach pracy biura. Dzięki opcji Auto Job Promotion w przypadku wystąpienia błędu podczas pracy, wydruk jest wstrzymywany i rozpoczyna się drukowanie kolejnego zadania oczekującego. System operacyjny Windows jest zgodny z zewnętrzną klawiaturą USB, która może być przymocowana i używana w pracy z urządzeniem. Zewnętrzną klawiaturę USB podłączamy do portu USB na panelu operatorskim lub do portu USB na tylnej płycie kontrolera. Oszczędza to czas podczas korzystania z maszyn wielofunkcyjnych w trakcie skanowania i nadawania nazw i indeksowania dokumentów dla elektronicznego zarządzania dokumentami (EDM) lub archiwizacji.
 
 
 
Administratorzy maszyn mogą jeszcze łatwiej i szybciej zarządzać, monitorować, rozwiązywać problemy i zmieniać ustawienia maszyn. Ustawienia mogą być eksportowane do innych maszyn wielofunkcyjnych firmy Ricoh pracujących w tej samej sieci, które mają zainstalowane te same opcje. Konfiguruj ustawienia systemu, książkę adresową i inne parametry z Web Image Monitor. Korzystaj ze wszystkich opcji jeszcze szybciej i łatwiej.
 
 
 
Innowacyjne opcje oprogramowania wzbogacą środowisko dokumentu. Streamline NX to zintegrowany pakiet aplikacji do zarządzania dokumentami dla kontroli nad całym obiegiem dokumentów. Obejmuje bezpieczny dostęp do kopiarki wielofunkcyjnego, kontroli scentralizowanej i zarządzania wydrukami. Dla określonych zadań naszego zintegrowanego pakietu, którego składniki są również dostępne.
 
 
 
Bezpieczne drukowanie dzięki opcji Enhanced Locked Print NX: tylko właściciel raz zalogowany może odebrać swoje wydruki. Aby uprościć logowanie do naszych maszyn wielofunkcyjnych można korzystać z Card Authentication Package (CAP) do odczytu kart i kontrolowania dostępu użytkowników do standardowych opcji. GlobalScan NX oferuje inteligentne opcje skanowania, aby móc skanować bezpośrednio do żądanej lokalizacji. @Remote przetwarza zebrane dane w szczegółową wiedzę na temat kopiarki dzięki czemu zarządzanie nimi staje się bardziej efektywne.
 
 
 
Urządzenia firmy Ricoh mają przyjazne dla środowiska i oszczędzające koszty funkcje takie jak, szybkie drukowanie i kopiowanie dwustronne, bardzo mały pobór prądu w trybie uśpienia i zwiększoną wydajność tonera. Pozwala to zmniejszyć zużycie papieru, czasu oraz energii, a tym samym zredukować koszty. Sprzęt firmy Ricoh są również zgodne z Energy Star. Oznacza to, że emitowana jest mniejsza ilość dwutlenku węgla, która powstaje podczas produkcji energii potrzebnej do pracy maszyn Ricoh.


 

 OGÓLNE
Czas nagrzewania: 15/19/15/19 sekund
Pierwszy wydruk: 4.1/4.1/3.5/3.5 sekund
Prędkość druku ciągłego: 40/40/50/50 stron na minutę
Pamięć: Maksymalnie: 1 GB
Dysk twardy: 128 GB
Wymiary (szer. x gł. x wys.): 670 x 682 x 895 mm
Waga: 97 kg
Źródło zasilania: 220 - 240 V, 50/60 Hz
Pobór mocy: Maksymalnie: 1.55 kW
Stan oczekiwania: 102/102/110/112 W
Tryb gotowości: 157/159/166/172 W
tryb uśpienia: 1.2/2.9/1.1/2.9 W
Współczynnik TEC (typowy pobór energii
elektrycznej): 2.87/2.93/3.49/3.47 kW/h
 KSEROKOPIARKA
Proces kopiowania: Skanowanie wiązką lasera i druk elektrofotograficzny
Kopiowanie wielokrotne: Do 999 kopii
Rozdzielczość kopii: 600 dpi
Zoom: Od 25% do 400% co 1%
Zalecany rozmiar papieru: A3, A4, A5, B4, B5
Pojemność wejściowa papieru: Maksymalnie: 4,400 arkuszy
Pojemność wyjściowa papieru: Maksymalnie: 3,625 arkuszy
Gramatura papieru: 52 - 220 g/m²
 DRUKARKA
Język drukarki: Standardowo: PCL5e, PCL6, PDF
Opcja: Adobe® PostScript® 3™, IPDS
Rozdzielczość drukowania: 300 dpi, 600 dpi
Interfejs: Standardowo: USB 2.0, Gniazdo SD,
Karta sieciowa 10 base-T/100 base-TX
Opcja: dwukierunkowy 1284,
bezprzewodowa sieć LAN (IEEE 802.11a/
b/g), Bluetooth, Gigabit Ethernet
Protokół sieciowy: TCP/IP (IP v4, IP v6), IPX/SPX
Środowiska Windows®: Windows® XP, Windows® Vista, Windows®
7, Windows® Server 2003, Windows®
Server 2008, Windows® Server 2008R2
Systemy operacyjne Mac OS: Macintosh OS X 10.2 lub nowszy
Środowiska UNIX: UNIX Sun® Solaris, HP-UX, SCO
OpenServer, RedHat® Linux, IBM® AIX
Środowiska Novell® Netware®: v6.5
Środowiska SAP® R/3®: SAP® R/3®
 SKANER
Prędkość skanowania: Pełnokolorowe: Maksymalnie 31
oryginałów na minutę
Czarno-białe: Maksymalnie 61 oryginałów
na minutę
Rozdzielczość skanowania: Maksymalnie: 600 dpi
TWAIN: 1 200 dpi
Rozmiar oryginału: A3, A4, A5
Format pliku: Pojedyncza strona TIFF, Pojedyncza
strona JPEG, Pojedyncza strona PDF,
Pojedyncza strona Wysoka kompresja
PDF, Pojedyncza strona PDF-A, Kilka
stron TIFF, Kilka stron PDF, Kilka stron
Wysoka kompresja PDF, Kilka stron PDF-A
Sterowniki standardowe: Sieciowy TWAIN
Skanowanie do e-mail: SMTP, POP, IMAP4
Skanowanie do folderu: SMB, FTP, NCP
 OPCJE
Pokrywa, Opcja ułatwiająca dostęp (uchwyt kasety), 2 x 550-arkuszowe kasety na papier, 1 200-arkuszowa kaseta dużej pojemności, Kaseta dużej pojemności na 2 000 arkuszy, Zespół łącznika, Finiszer na 1 000 arkuszy, Finiszer na 3 000 arkuszy, Finiszer broszurujący na 2 000 arkuszy, Dziurkacz, Wewnętrzna taca przesuwna, Taca jednopółkowa, Taca boczna, Dysk twardy, RAM, Karta VM, Netware, Moduł Browsera, Moduł interfejsu czytnika zewnętrznego, Konwerter formatów pliku, Interfejs licznika, Uchwyt na czytnik kart, Moduł bezpiecznego nadpisywania danych, Moduł zabezpieczenia danych przed kopiowaniem, Opcja faksu, Faksowe jednostki, Znacznik faksu, 2gi port G3, Niska szafka
 OPROGRAMOWANIE
Standardowo: SmartDeviceMonitor, Web SmartDeviceMonitor®, Web Image Monitor
Opcjonalnie: GlobalScan NX, Card Authentication Package, Unicode Font Package for SAP, Remote Communication Gate S Pro
 FAKS (OPCJA)
Sieć: PSTN, PBX
Kompatybilność: ITU-T (CCITT) G3
Rozdzielczość: 8 x 3.85 linii/mm, 200 x 100 dpi
Prędkość transmisji: 2 sekund (200 x 100 dpi, JBIG)
Prędkość modemu: maksymalnie 33,6 Kbps
Prędkość skanowania: 0.9 sekund
Pojemność pamięci: Standardowo: 12 MB
Maksymalnie: 44 MB