Kserokopiarka Nashuatec MP 1900

Producent: NASHUATEC
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Z pojemnością wyjściową 19 stron na minutę narzędzie MP 1900 bezdyskusyjnie polepszy obieg Twoich dokumentów. Wysoka produktywność? Jak najbardziej tak, gdyż czas nagrzewania to mniej niż 10 sekund, a pierwsza strona pojawia się w mniej niż 6.5 sekundy. Łatwy w użyciu panel operatorski, wygodne przyciski, klarowne kolory LED i łatwe do odszukania funkcje ułatwią Ci sprawne wykonywanie każdego zadania.
 
Narzędzie nagrzewa się bardzo szybko bo w mniej niż 10 sekund. Pierwszą kopię uzyskasz już w 6.5 sekundy, a imponująca prędkość 19 stron na minutę nie pozwoli Ci oczekiwać na Twoje wielostronicowe wydruki.


Polepsz swój obieg dokumentów za pomocą opcjonalnego samoczynnego podajnika dokumentów, którego wielkość wynosi 30 oryginałów. Dla papieru o nietypowym wymiarze i gramaturze możesz wykorzystać standardowy podajnik manualny. Nie musisz niepokoić się o ciągłość pracy dzięki temu, że pojemność pojemnika na papier wynosi 350 arkuszy.

Zapomnij o niejasnych instrukcjach obsługi i zawiłych procedurach. Zamiast tego, użyj łatwego i przyjaznego panela operatorskiego, który przeprowadzi Cię przez całe zadanie. Dodawanie papieru jest równie proste, a pomoże Ci w tym opcjonalny uchwyt do kasety na papier.


Narzędzie MP 1900 skanuje Twoje dokumentów i zapisuje je w pamięci, dzięki temu wielokrotne kserowanie to tylko oszczędność czasu ponieważ nie musisz kopiować każdego dokumentu osobno. Łącząc to z funkcjonalnością elektrycznego sortowania, co pozwoli podzielić Twoje skopiowane dokumenty na grupy, masz możliwość rozsyłania ich natychmiastowo i sprawnie.

Rozglądasz się za łatwymi rozwiązaniami aby móc obsłużyć Swoje dokumenty w formacie A3? Z narzędziem MP 1900, zdołasz przekopiować oryginał bezpośrednio na papier o formacie A3. Dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów zdołasz umieszczać Swoje oryginały partiami co poprawi szybkość Twojej pracy. Jeśli będzie takie zapotrzebowanie to oryginały takie jak książki i czasopisma zdołasz zeskanować z szyby ekspozycyjnej.

Jako Ricoh popieramy zmniejszanie oddziaływania na środowisko w Twoim biurze jak i również obniżanie kosztów. Nasze artykuły posiadają przyjazne dla przyrody i oszczędne funkcje np. bardzo niewielki czas nagrzewania. Wszelkie kopiarki naszego autorstwa zostały wyprodukowane według standardów Energy Star.


KSEROKOPIARKA
Proces kopiowania: Laserowa wiązka skanująca, drukowanie elektro-fotograficzne
Suchy proces 2- składnikowy
Prędkość kopiowania: 19 kopii na minutę
(18 stron na minutę, (kopiowanie 1 do 1)
Rozdzielczość: 600 dpi
Kopiowanie wielokrotne: Do 99
Czas nagrzewania: Mniej niż 10 sek.
Prędkość wykonania pierwszej kopii: Mniej niż 6.5 sek.
Zoom: 50 - 200% (w krokach 1%)
Pamięć: 16 MB
Pojemność wejściowa papieru: Standardowo: 1 x 250-arkuszowa kaseta na papier
100-arkuszowa taca ręczna, Maksymalnie: 350 arkuszy
Pojemność podajnika ADF: 30 arkuszy
Pojemność wyjściowa papieru: Standardowo: 250 arkuszy (taca wewnętrzna)
Rozmiar papieru: Kasety na papier: A5 - A3
Taca ręczna: A6 - A3
Gramatura papieru: Kasety na papier: 60 - 90 g/m²
Taca ręczna: 52 - 162 g/m²
Współczynnik reprodukcji: 4 pomniejszenia, 3 powiększenia
Wymiary (szer. x gł. x wys.): 550 x 568 x 420 mm
Waga: 35 kg lub mniej
Źródło zasilania: 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
Pobór mocy: Mniej niż 1.28 kW
 MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE
Czarny toner: 9,000 arkuszy
 INNE OPCJE
Pokrywa
Automatyczny podajnik dokumentów na 30 arkuszy.
Dźwignia ułatwiająca obsługę podajnika dokumentów
Szafka