Kserokopiarka Nashuatec MP 171LN

Producent: NASHUATEC
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Kserokopiarka MP 171LN oferuje łatwiejsze, bardziej przystępne podejście w rozwiązywaniu wielu zadań w sekretariacie. Bardziej zaawansowane niż wygląda, to trwałe wielofunkcyjne narzędzie A4 zostało arkuszy zaprojektowane, aby poprawić prędkość. Dostarcza dynamiczny zakres funkcjonalności z niskim kosztem posiadania. Grupy robocze mogą korzystać z szybkiego wydruku i oszczędzania papieru, dzięki obustronnemu drukowaniu. Niewielki MP 171LN zużywa bardzo mało prądu i ma minimalny wpływ na przyrodę. Skorzystaj z ultrawydajnego, wielofunkcyjnego i małego urządzenia.
Kopiarka Aficio MP 171LN jest wielozadaniowa i dostępna dla każdego. Polepsz swoją wydajność dzięki krótkiemu czasowi nagrzewania. Ciesz się pierwszym wydrukiem w mniej niż 7,5 sekundy i oraz szybkością 17 arkuszy na minutę. To wytrzymałe wielofunkcyjne narzędzie dostarcza najwyższą jakość wydruków. Zaopatrzone jest w oryginalne, trwałe części, aby zapewnić maksymalny bezawaryjny czas bezawaryjnej pracy.


Przestrzeń biurowa jest bardzo droga, więc mała konstrukcja MP 171LN to dodatkowa wartość. Nasze urządzenia mają zaawansowane technologicznie opcje takie jak kopiowanie, drukowanie i skanowanie sieciowe w zgrabnej obudowie. perfekcyjnie wpasowuje kopiarkę w każdą lokalizację, stawiając wszystko w jednym, dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Udostępnij pracownikom środki, które spowodują oszczędność miejsca i polepszenie wydajności.


Energooszczędne narzędzie MP 171LN, to dobra wiadomość dla środowiska. Drukowanie obustronnemu ze standardowym zespołem dupleksu oszczędza papier i energię bez utraty wydajności. Nasze nowatorskie metody produkcji tonera pomagają zmniejszyć emisję szkodliwych substancji oraz dwutlenku węgla. Oznacza to, że zużyjesz mniej prądu pracując z naszym mega-wydajnym narzędziem przyjaznym dla środowiska.


Obniż całkowity koszt posiadania dzięki zamianie swoich maszyn jedno funkcyjnych na praktyczną wielofunkcyjną technologię NASHUATEC. Narzędzie MP 171LN zostało zaopatrzone w oszczędne technologie, co ma znaczenie ekonomiczne. Zaoszczędzisz energię i materiały eksploatacyjne eliminując niepotrzebne urządzenia.

Spraw, aby Twa firma przyciągała uwagę. Twórz dobrze wyglądające dokumenty, samodzielnie, bez zbędnych kosztów. Narzędzie MP 171LN oferuje barwne skanowanie i może obsługiwać różne rodzaje oryginałów. Można więc skanować prawie każdy rodzaj obrazu i wklejać go w rozmaite raporty, biuletyny i pocztę elektroniczną. Teraz możesz wygenerować swoje dokumenty na papierze o wielkości i gramaturze, jakiej potrzebujesz.

Możesz być pewien, że używasz energooszczędnej kserokopiarki. Podobnie jak wszystkie nasze narzędzia, MP 171LN jest całkowicie zgodny z wymogami Energy Star. Jest on zgodny ze standardami dotyczącymi oszczędzania prądu elektrycznego. Kupując tą kopiarkę mamy pewność, że podczas pracy urządzenia produkowana jest mniejsza ilość szkodliwych substancji emitowanych do atmosfery.

Ciesz się lepszą komunikacją. Urządzenie MP 171LN sprawnie łączy się z siecią lokalną za pomocą standardowej opcji interfejsu sieciowego.
Skanuj barwnie i wysyłaj fotki gdziekolwiek chcesz za pomocą sieci. Zbieraj i nadawaj odczyty liczników automatycznie poprzez @Remote.

Każdy znajdzie w używaniu kopiarki MP 171LN coś dla siebie. Prosty i wygodny panel z 4 liniowym wyświetlaczem zapewnia łatwy dostęp do wszystkich opcji urządzenia. Wewnętrzny kontroler drukarki łączy MP 171LN z twoim osobistym komputerem. W prosty sposób masz możliwość przetwarzania dokumentów. Zaoszczędzi to cenne pieniądze, zmniejszy czas obiegu dokumentów i bez problemu zakończy zadania. Aby zaoszczędzić cenny czas, nasze kserokopiarki mają łatwy dostęp umożliwiający wykonywanie wszelkich czynności konserwacyjnych.

 


 

KSEROKOPIARKA
Proces kopiowania: Skanowanie wiązką lasera i druk
elektrofotograficzny
Prędkość kopiowania: 17 kopii na minutę
Rozdzielczość: 600 dpi
Kopiowanie wielokrotne: Do 99
Czas nagrzewania: Mniej niż 10 sekund
Prędkość wykonania pierwszej kopii: Mniej niż 7,5 sekundy
Zoom: 50 - 200% (w 1% krokach)
Pamięć: Standardowo: 64 MB
Pojemność wejściowa papieru: Standardowo: 1 x 250-arkuszowa kaseta na
papier
100-arkuszowa taca ręczna
Maksymalnie: 1 350 arkuszy
Pojemność wyjściowa papieru: Standardowo: 250 arkuszy (taca wewnętrzna)
arkuszy
Format papieru: Standardowa kaseta: A5 - A4
Taca ręczna: A6 - A4
Dupleks: A4
Gramatura papieru: Standardowa kaseta: 60 - 90 g/m²
Taca ręczna: 60 - 157 g/m²
Dupleks: 64 - 90 g/m²
Wymiary (szer. x gł. x wys.): 485 x 450 x 371 mm
Waga: Mniej niż 24 kg
Źródło zasilania: 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
Pobór mocy: Tryb pracy: Mniej niż 900 W
Tryb oszczędzania energii: Mniej niż 35 W
 DRUKARKA
Prędkość drukowania: 17 wydr./minutę
Język drukarki/rozdzielczość: GDI: 600 x 600 dpi
Interfejs: USB2.0, Ethernet 10Base-T/100Base-Tx
Pamięć: 64 MB
Obsługiwane środowiska: Windows® 2000/XP/Server 2003/Vista/Server 2008/Win7
 SKANER
Prędkość skanowania: Czarno-białe: 14 ipm
Pełnokolorowe: 6 ipm
Rozdzielczość: Standardowo: 100 - 300 dpi
Ustawienie domyślne: 200 dpi
Rozmiar oryginału: A5 - A4
Sterowniki standardowe: Sieciowy TWAIN
 MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE
 Toner: Czarny: 7 000 arkuszy
 INNE OPCJE
  Pokrywa
  50-arkuszy ARDF
  1 x 500-arkuszowa kaseta na papier