Kategorie

Głowica drukująca HP 80 i wkłady czyszczące

Producent: HP
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Cena netto: 648,61 zł 797,79 zł
Opisywane firmowe naboje do drukarki HP, mające nowatorską formułę, papiery HP oraz software drukarek HP zostały stworzone jako jednorodny system biurowy. Ich produktywność jest maksymalna, kiedy są użytkowane razem, gwarantując za każdym razem niezwykłą jakość każdego wydruku.

Najważniejsze cechy

Opis produktu Głowice drukujące i gniazda czyszczące HP 80 zostały opracowane z myślą o współpracy z wkładami atramentowymi HP 80 jako jeden z elementów modularnego systemu atramentowego zapewniającego automatyczny szybki druk. Gniazdo czyszczące zapewnia utrzymanie trwałości i wydajności głowicy drukującej.
Głowice drukujące i gniazda czyszczące HP 80 zaprojektowano do współpracy z wkładami atramentowymi HP 80 jako jeden z elementów modularnego systemu atramentowego, do szybkiego automatycznego druku. Gniazdo czyszczące zapewnia utrzymanie trwałości i wydajności głowicy drukującej.
Głowice drukujące i gniazda czyszczące HP 80 zostały opracowane z myślą o współpracy z wkładami atramentowymi HP 80 jako jeden z elementów modularnego systemu atramentowego zapewniającego automatyczny szybki druk. Gniazdo czyszczące zapewnia utrzymanie trwałości i wydajności głowicy drukującej.
Kolor(y) wkładów drukujących Czarny
Błękitny
Purpurowy
Żółty
Pojemność 17 ml
Numer wyboru 80
Zgodność sprzętu Drukarki HP Designjet seria 1000

Pozostałe dane

Wymiary (szer. x głęb. x wys.) 264 x 114 x 36 mm