Kategorie

Czarny wkład atramentowy HP 932XL Duplikat-1

Producent: HP
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Cena netto: 98,45 zł 121,09 zł

Najważniejsze cechy

Kolor(y) wkładów drukujących Czarny
Pojemność 22,5 ml
Numer wyboru 932XL
Opis produktu Czarny wkład atramentowy HP 932 Officejet zapewnia profesjonalną jakość druku na każdej stronie. Drukowanie większej liczby stron dzięki wkładom o dużej pojemności z czarnym tekstem laserowej jakości w dokumentach oraz łatwym recyklingiem wkładów.

Pozostałe dane

Objętość kropli atramentu 12 pl
Główne punkty przy sprzedaży Niezawodne wydruki wysokiej jakości za każdym razem. Używaj atramentów HP do drukarek Officejet i ich niezawodności, aby zapewnić bezproblemową spójność na każdej stronie wydruku. Drukarki, atramenty i papiery HP zostały zaprojektowane do pracy razem, co zapewnia optymalne rezultaty.
Główne punkty przy sprzedaży Drukuj dokumenty w jakości laserowej z wyraźnym czarnym tekstem, które są odporne na działanie wody i blaknięcie[k1],[k2]. Dokumenty i materiały marketingowe są odporne nawet na plamy z markerów. HP zaleca papier ColorLok® w celu uzyskania najlepszych wyników.
Główne punkty przy sprzedaży Ekonomiczne drukowanie dokumentów profesjonalnej jakości z tekstem w jakości laserowej. Osobno wymieniane wkłady atramentowe oraz opcjonalne wkłady o dużej pojemności zapewniają bardziej korzystne warunki korzystania z urządzenia.[k3] Oszczędności podczas drukowania materiałów marketingowych w biurze.
Wymiary (szer. x głęb. x wys.) 114 x 126 x 36 mm
Waga produktu (netto) 0,07 kg

Opisywane firmowe tusze HP, mające nowatorską formułę, papiery HP a także software drukarek HP zostały wymyślone jako zintegrowany system biurowy. Ich wydajność jest optymalna, kiedy są użytkowane razem, gwarantując za każdym razem idealną jakość każdego dokumentu.Nasze tusze HP zapobiegają korozji i zapychaniu się głowicy drukującej, co gwarantuje należytą jakość drukowanego obrazu.