Kategorie

Czarny wkład atramentowy HP 932

Producent: HP
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Cena netto: 59,61 zł 73,32 zł
Prezentowane firmowe naboje do drukarki HP, mające nowoczesną formułę, papiery HP oraz oprogramowanie maszyn HP zostały stworzone jako zintegrowany system biurowy. Ich zdolność produkcyjna jest optymalna, kiedy są wykorzystywane razem, gwarantując za każdym razem ponadprzeciętną jakość każdego dokumentu.Firmowe naboje do drukarek HP zapobiegają korozji i zatykaniu się głowicy drukującej, co gwarantuje wysoką jakość wydruków.

Najważniejsze cechy

Kolor(y) wkładów drukujących Czarny
Pojemność 8,5 ml
Numer wyboru 932
Opis produktu Czarny wkład atramentowy HP Officejet 932 zapewnia profesjonalną jakość druku na każdej stronie. Wykorzystaj czarny tekst laserowej jakości w swoich dokumentach i materiałach marketingowych i przekazuj w prosty sposób zużyte wkłady drukujące do recyklingu.

Pozostałe dane

Objętość kropli atramentu 12 pl
Główne punkty przy sprzedaży Niezawodne wydruki wysokiej jakości za każdym razem. Używaj atramentów HP do drukarek Officejet i ich niezawodności, aby zapewnić bezproblemową spójność na każdej stronie wydruku. Drukarki, atramenty i papiery HP zostały zaprojektowane do pracy razem, co zapewnia optymalne rezultaty.
Główne punkty przy sprzedaży Drukuj dokumenty w jakości laserowej z wyraźnym czarnym tekstem, które są odporne na działanie wody i blaknięcie[k1],[k2]. Dokumenty i materiały marketingowe są odporne nawet na plamy z markerów. HP zaleca papier ColorLok® w celu uzyskania najlepszych wyników.
Główne punkty przy sprzedaży Ekonomiczne drukowanie dokumentów profesjonalnej jakości z tekstem w jakości laserowej. Oszczędności podczas drukowania materiałów marketingowych w biurze. Wygodne w użyciu wkłady atramentowe można wymieniać osobno, gdy jest to konieczne.
Wymiary (szer. x głęb. x wys.) 94 x 126 x 24 mm
Waga produktu (netto) 0,03 kg